MİSYONUMUZ
Deneyimli, dinamik, proaktif ekibimizle; son teknoloji ürünü ekipmanlarımızla eksiksiz bir müşteri memnuniyeti sağlamak ve her daim zaman, ortam, insan gibi değişkenleri göz önünde bulundurarak başarı ve sonuç odaklı çözümler geliştirmek.
VİZYONUMUZ
Güvenlik hizmetlerine dair var olan tüm metotları uygulamanın yanı sıra, yeni metotlar bularak ve her alanda inovasyonu itici güç unsuru olarak kullanarak özel güvenlik hizmetleri alanında' 'önder firma'' olmak ve özel güvenlik hizmetleri anlayışında tüm dünyada fark yaratmak.

ÖN BİLGİ

BLK Güvenlik son yıllarda artan suç oranı karşısında huzurunuzun ve güvenliğinizin sürekliliği için çalışmaktadır. Deneyimli yönetim kadromuz ve eğitimli personelimiz toplam kalite anlayışı çerçevesinde günlük hayatta karşılaşılabilecek gasp, hırsızlık, terör, kapkaç ve silahlı saldırılara karşı her geçen gün gelişen teknolojik yenilikleri ve güvenlik yöntemlerini takip ederek ve bilgilerini güncelleyerek çalışmalarına devam etmektedir.

ÖN BİLGİ

Bu doğrultuda öncelikle hizmet vereceğimiz kişi ya da kuruluşa yönelik tehditleri belirliyor ve kapsamlı bir koruma planı tasarlıyoruz. Görevlendireceğimiz her personelin seçim ve eğitim sürecinde büyük bir özen gösteriyor, sadece %100 başarıya ulaşan ve işin niteliğine uygun olan personellerimizi yetkilendiriyoruz.

Blk Güvenlik

HAKKIMIZDA

BLK Güvenlik olarak; sadece alanında uzman kişileri seçerek oluşturduğumuz profesyonel kadromuz, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ve global standartlardaki kalite politikamızla hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların güvenliğini en üst düzeyde sağlamayı garantiliyoruz. Bu doğrultuda öncelikle hizmet vereceğimiz kişi ya da kuruluşa yönelik tehditleri belirliyor ve kapsamlı bir koruma planı tasarlıyoruz. Görevlendireceğimiz her personelin seçim ve eğitim sürecinde büyük bir özen gösteriyor, sadece %100 başarıya ulaşan ve işin niteliğine uygun olan personellerimizi yetkilendiriyoruz. Yaptığımız denetimler ve süreç takibi ile çalışanlarımızı sürekli dinamik tutuyor, koruma planı kapsamındaki görev prosedürlerinin ve güvenlik talimatlarının eksiksiz bir şekilde yerine getirilmesini sağlıyoruz.

Kataloğumuza burdan bakabilirsiniz.